Nauja prekė

NK5600 1310 1550nm 32/30dB SM su VFL OPM Šviesos Šaltinis Fibra Optinio Pluošto OTDR Optinis Laiko Domain Reflectometer

999 Prekės

€1 010.25

-4%

€1 063.42

Pridėti prie pageidavimų

Į NK5600 Optinis Laiko Domain Reflectometer yra aukštos kokybės, multi-funkcinis bandymo priemonė, skirta FTTx tinklo.Produkto maksimali rezoliucija 0,05 m, o mažiausias bandymo plotas-0,8 m.Šis produktas apjungia OTDR/šviesos šaltinis, optinė galios matuoklis ir VFL funkcijos viename kūne.Jis naudoja paliesti ir pagrindinių dvigubo veikimo režimus.Produktas turi turtingą išorinė sąsaja ir gali būti valdomas per Ethernet sąsają arba per du skirtingi USB sąsaja, išorės U diską, spausdintuvą ir KOMPIUTERĮ, duomenų perdavimas.OTDR serijos nešiojamą OTDR palaiko vidutiniškai ir realaus laiko bandymus, įrengtas kompaktiškas dizainas, puikus stabilumą, patogumą ir ekonominį efektyvumą.Karštieji klavišai suteikia galimybę patogiai įvykių apžvalga ir analizė.Įvairūs modeliai yra prieinami singlemode/multimode pluošto ir LAN/WAN/FTTx.Su TraceManager programinės įrangos, galite išsaugoti ir perduoti bandymo duomenų OTDR prie PC tolesnei analizei, ataskaitų teikimo ir spausdinimas. Operacinės kalba tai OTDR yra anglų.Savybės: Mažesnis kaip 0,8 m trumpalaikio įvykio nejautrumo zona, bandymo pluošto jumper lengvai; Integruotas 5.8-colių spalvotas TFT LCD ekranas, raktas/touch dual operacija.Built-in stabilus šviesos šaltinis funkcija 1310/1550nm; Built-in optinės galios matuoklis testo funkcija; Built-in matoma raudona gedimo vietos (VFL) Yra unikalus testo rezultatas savarankiškai diagnozuoti funkcija; Nepriklausomas ir patogus vienas mygtukas, automatinis darbo režimas, realaus laiko tikrinimo funkcija, mygtukai; Multi-bangos sinchronizavimo testo funkcija; Su keliais signalo žiūrėjimo galimybes; Nuoroda-band neardomuosius bandymus (internete tyrimo modulio); Bendravimas automatinio šviesos stebėjimo funkcija; Su bandymų failo bevielio perdavimo funkcija; Battery low voltage alarm funkcija; Windows " operacine sistema WinCE

Dinaminis Diapazonas

32/30dB

Pradedant Tikslumas

± (1 m + atrankos intervalas + 0.005% × atstumo) (išskyrus lūžio rodiklis įterpimo klaida)

Didžiausias svyruoja rezoliucija

0,05 m

Bandymo diapazone

0.4, 0.8, 1.6, 3.2, 6.4, 16, 32, 64, 128, 256, 512km

Bandymo Impulso Plotis

5,10,30,100,275,500,1000,5000,10000,20000 ns

Nuostolio riba

0.01 dB

Imties taškų

128k

Tiesiškumas

0.05 dB/dB

Nuostolis Rezoliucija

0.001 dB

Signalo saugojimo talpa

≥1000 vienetų

Išorinės Sąsajos

USB, Min-USB, RJ-45

Optinė išvestis sąsaja

FC/SC/ST (keičiamais)

VFL

650nm±10nm, kaip 5mW (tipinis)

Optinės galios matuoklis

Bangos ilgių/galios diapazonas

1200nm į 1650nm, nuo -50 iki +26dBm

Stabilizuotas, šviesos šaltinio funkciją 1310/1550nm

-5dBm, CW (270Hz, 1K270Hz, 2K270Hz)

Ekranas

5.7 colių spalvotas TFT LCD jutiklinis ekranas

Baterija

7.4 v/6300mAh Ličio Baterija, Palaiko Iki 12 Valandų Nepertraukiamo Darbo Laikas

Galia

19V. 1.31 A

Prisitaikyti prie aplinkos

Darbinė temperatūra

-5 ~ +50 °C sandėliavimo temperatūra: -20 ~ +70 °C

Santykinė drėgmė

Nuo 0 iki 95% be kondensacijos

Dydis

215mm*150mm*70mm

Svoris (su baterija)

1.15 kg

Nuotraukos :

  • Elemento Ilgio: 1m
  • Suderinamas: TP-link
  • Dydis: 20cmx20cmx20cm
  • Modelio Numeris: NK5600
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Bangos ilgis:
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Dinaminis diapazonas:
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas

Žymos: optinių skaidulų šaltinis, laikas domain reflectometer, multi domain hostingas, 50mw vfl, otdr, domeno, ubiquiti wifi prieigos taškas, saulės filtras telescop, vfl, mikrotik routerboard.

Parašyti atsiliepimą

NK5600 1310 1550nm 32/30dB SM su VFL OPM Šviesos Šaltinis Fibra Optinio Pluošto OTDR Optinis Laiko Domain Reflectometer

NK5600 1310 1550nm 32/30dB SM su VFL OPM Šviesos Šaltinis Fibra Optinio Pluošto OTDR Optinis Laiko Domain Reflectometer

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai