Nauja prekė

Garažo vartų Nuotolinio Valdymo Geležinkelių Kodekso Pakeitimo Vartų, Durų Atidarytuvas už Dalį Chip HCS300 HCS301 433 ir 868 MHz Vartų Nuotolinio

999 Prekės

€6.13

-40%

€10.22

Pridėti prie pageidavimų

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: SMG-020A Nuotolinio Valdymo Darbas:Multi prekės (Žr. sąrašą žemiau) Išmetimo Atstumas: nuo 50 iki 100 m (proof) Darbinė įtampa: 12V 27A (baterijos, įskaitant) Matmenys: 35 x 65 x 15 mm Svoris: 55g.Pastaba: Prašome žiūrėti suderinamumo sąrašą žemiau.Jei jūsų nuotolinio valdymo prekės nėra sąraše, prašome nusipirkti.Naujausia stiliaus 2020 metais !Programos atnaujinti, unikalus veikimo būdas.Nereikia naudoti originalus nuotolinio valdymo programavimo, jei jūs prarasite, originalus nuotolinio valdymo, tai yra jūsų geriausias pasirinkimas.

Galingas !

Tinka nuotolinio valdymo 54 ženklų,ir Toliau pridėti.Jei jums reikia, kad pirkti urmu, galite pridėti bet kokios markės.Iki 4 skirtingų nuotolinio valdymo pultai 1.

Suderinamumo sąrašas !!!

Suderinama tik su firminių nuotolinio valdymo žemiau.Prašome įsitikinkite, kad jūsų originalaus nuotolinio valdymo pulto sąraše.

Produktų, kad jums bus gauti yra SMG-020A, tai antrinėje rinkoje suderinamam nuotoliniam.Jokių originalių prekių, bet 100% puikiai tinka!Visų prekių pavadinimai, prekių ženklai ir registruotieji prekių ženklai yra nuosavybė jų savininkų teisės ir naudojami čia tik aprašymas ar identifikavimo prietaisai.Nuotolinio valdymo pultas yra tos pačios funkcijos kaip originalaus nuotolinio valdymo pulteliu.Prašome programa nuotolinio valdymo vadove, kai jūs gaunate jį.

Programavimo instrukcija(tai lengva)

A. Pasirinkite prekės nuotolinio norite. 1. Ir saugoti, paspauskite mygtuką 1 ir mygtuką 4, kol pamatysite led lemputė.Pavyzdžiui:DITEC(KODAS 1-3-3-3), tai paspauskite mygtuką 1, 3 mygtuką,mygtuką 3,3 mygtuką. Jei mes norime mygtuką 1 į parduotuvę kodą.Mes galime, paspauskite mygtuką 1. 2. Pakartokite visus veiksmų programos 2 mygtukai.Ir saugoti, paspauskite mygtuką 1 ir mygtuką 4, kol pamatysite led lemputė.DOORHAN(KODAS 1-1-3-2), tai paspauskite mygtuką 1, mygtukas 1,3 mygtuką,mygtuką 2. Jei mes norime mygtuką 2 saugoti kodą.Mes galime paspauskite mygtuką 2. 3. Naujas nuotolinio valdymo mygtukas 1 yra DITEC nuotolinio valdymo mygtuką, 2 DOORHAN nuotolinio valdymo pultu.B.Įjungti (programa) naujas nuotolinio valdymo imtuvo.pats, kaip originalaus nuotolinio valdymo pulteliu. 1. Atviras korpusas antkaklio.Jis įsikūręs šalia tavo variklis. 2. Imtuvo plokštė, paspauskite ir palaikykite programavimo mygtuką Prog 1 kol LED lemputė L1 imtuvo nušviečia. 3. Paspauskite 1 mygtuką ant jūsų naujas nuotolinio valdymo pultu.Leiskite jam eiti.LED šviesos imtuvo ekrane mirksi simbolis ir tada išsijungia 4. Palaukite 10 sekundžių.Jūsų naujas nuotolinio valdymo prietaisas yra užprogramuotas.C.Paslėptą mygtuką.Paspauskite ir palaikykite mygtuką 1 ir 2 tuo pačiu metu, kol led lemputė.Tada paspauskite mygtuką 1( mygtuką saugote kodas išsiuntė paslėptą mygtuką).

Keturių skaitmenų imtuvas su programavimo, saugesnis, ir paprastesnis

Vienas nuotolinio valdymo pakeičia savo keturis nuotolinio valdymo pultelius

Keturi viename

Protingas dizainas ir ergonomika

Naudoti

Garažo duris/Vartus, duris/Barjero/Stumdomas vartai/Swing vartų ir pan

 • Įskaitant: Nuotolinio Valdymo Pultas/Key Chain/Anglų Vadovas/Baterijos
 • Funkcija: Skaitmeninis slaptažodis programavimo, saugus ir patogus
 • Baterija: 27A 12V
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Modelio Numeris: SMG-020A
 • Lustas: Geležinkelių kodas
 • Naudojimas: Programa imtuvas
 • Naudoti: garažo vartai/vartai/stumdomas vartai/barjero/ etc
 • Prekės Pavadinimas: Scimagic-RC
 • Medžiaga: metaliniai ir PVC
 • Atstumas: 10-50m
 • Sertifikavimo: CE
 • Dažnis: 433mhz

Žymos: 868 mhz siųstuvo, kontrolės remot, plytelių dalykėlių, 433.92 mhz nuotolinio valdymo pultas, 423 mhz nuotolinio valdymo pultas, 868mhz nuotolinio valdymo auto, garažo vartų nuotolinio valdiklio, doorhan nuotolinio, nuotolinio valdymo kodekso roll, grabber nuotolinio valdymo.

Parašyti atsiliepimą

Garažo vartų Nuotolinio Valdymo Geležinkelių Kodekso Pakeitimo Vartų, Durų Atidarytuvas už Dalį Chip HCS300 HCS301 433 ir 868 MHz Vartų Nuotolinio

Garažo vartų Nuotolinio Valdymo Geležinkelių Kodekso Pakeitimo Vartų, Durų Atidarytuvas už Dalį Chip HCS300 HCS301 433 ir 868 MHz Vartų Nuotolinio

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai