Nauja prekė

Tesla Coil Įdėti Muzikos Vėjo Malūnas Vainikas Išdėstyti Žibintai Bevielio Perdavimo Radijo Stotis

999 Prekės

€37.88

-5%

€40.29

Pridėti prie pageidavimų

3 tipas: aukso gatavų produktų + elektros energijos tiekimo

Tipas 4: balta gatavo produkto + elektros energijos tiekimo

Tipas 5: aukso akrilo korpuso gatavus produktus

Tipo 6: balta akrilo korpuso gatavus produktus

Pastaba: maitinimo JAV standartas!!!

Produkto pristatymas

Tai yra mažas Tesla ritė, Tesla ritė gali gaminti aukšto dažnio, aukštos įtampos kintamoji elektros srovė, o iškrovos pabaigoje lanko, bet taip pat sukelti elektromagnetinės bangos.Aukštų dažnių ir aukštos įtampos elektromagnetinių bangų signalus gali užsidegti, kai dujų, kurių sudėtyje yra šviesos ir tegul šviesos blizgesį.Pertvaros lempos .Ir tai Tesla ritė turi garso moduliacijos apygardos, todėl, kai muzikos signalo įvestis, arc daro muzikinį garsą ir tampa viena.Plazmos garsiakalbį .Viršuje ritė yra skirtas pakeisti įvairių išleidimo terminalai.Jonų vėjo malūnas jonų vainikas poveikį.Ir kai biudžeto įvykdymo patvirtinimo tikslu keičiama antena, Tesla ritė gali tapti gera.Bevielio perdavimo Paleidimo bokšto, ir tapti mažos galios.Vidutinių bangų radijo stotis, Tai yra dėl tinkamai nustatyti gaminio parametrai. (Belaidis perdavimas yra gaunančioji ritė kad gauna elektromagnetinės bangos ir tada konvertuoja aukšto dažnio kintamosios srovės į turimos nuolatinės srovės naudoti elektroniniai prietaisai.)

Produkto naudojimo ir funkcijos įvadas: https://v.youku.com/v_show/id_XMzgwMDM4NjAxNg==.html?spm=a2h3j.8428770.3416059.1

Produkto pristatymo:

Pasirinkimas Laisvas dalys + elektros Energijos Tiekimo Pristatyti prekes : Tesla coil elementas medžiagos rinkinį.Vienos elektros energijos tiekimo.Rinkinį priedai.

Pasirinkimas galutinio produkto + elektros Energijos Tiekimo Pristatyti prekes: Tesla coil baigė vienas.Vienas maitinimas ir viena priedų rinkinys.

Pasirinkimas Akrilo korpuso Pristatyti prekes: Su akrilo korpuso, Tesla ritė baigtas: vienas maitinimas ir viena priedų rinkinys.

(priedai apima: Vienas garso linija, viena iškrovos pin, vienas jonų vėjo malūnas, vienas jonų vainikas, ir 3 neoninės šviesos. )

Saugos įspėjimas !!

Lanko uždegimo pagamintas viršuje Tesla ritė yra aukšto slėgio plazmos, kuri turi tam tikras savybes, degiųjų medžiagų.Kai naudojamas, jis turėtų vengti degių ir sprogių medžiagų.Operacijos metu, lanko ir ritė negali būti paliestas, ir ji bus sudeginta ir skauda.Laikyti atokiau nuo jautri įranga elektromagnetinių trukdžių.Šiuo metu naudojimo, prašome nuolat informavimas apie saugą, pavyzdžiui, neveikia nepilotuojami sąlygos!!!

Deklaracija dalys:

1: gamyba, atsarginių dalių, šis produktas yra sunku.Yra tam tikri reikalavimai, žinių ir patirties elektroninės gamybos ir gamybos priemones.

2: medžiagų ir gatavų produktų laisvi dalys yra lygiai tas pats, užtikrinant kokybę ir vientisumą.Padėti diagnozuoti Problemą, bet Ne garantija !

3: Prieš perkant atsarginių dalių rekomenduojama atsisiųsti gamybos pamoka pirma.Tada nuspręsti, ar įsigyti atsarginių dalių ir padaryti ją sau.

(pamoka atsisiųsti adresas: https://pan.baidu.com/s/1nJYu5ZtAF5_4zH6ome7vKw )

Produkto savybės:

1: apsaugoti Garso įvesties įrenginio ( Jei nėra apsaugos grandinę , Tokie produktai yra labai lengva sukelti elektroninės įrangos gedimo ir net žalą.Pavyzdžiui, mobilieji telefonai, lengvieji, jutiklinio ekrano gedimas, sunkiosios avarijos. )

2: puiki Garso kokybė žaisti ( klausytis muzikos kaip išryškinti šio produkto, kūrimo grandinė turi atlikti daug komponentų parametrų optimizavimo eksperimentus, siekiant užtikrinti, kad yra puikus efektas.Faktinio naudojimo, dėl skirtingų mobiliųjų telefonų arba garso šaltinių, tomas dydis gali skirtis.

3: Griežtas gamybos technologija ( Antrinės apvijos naudojimo Epoksidine danga, Ji yra daugiau patvarus ir gražus.Naudojant aukštos kokybės PCB plokščių, ir kruopščiai atrinkti elektros vamzdžiai, yra nuolat juda iš detalių.Gerinti produkto, proceso ir kokybės

4: Pradinę struktūrą ir multi-funkcija (ritė dalis nuimamas) viršaus galima uždėti su skirtingais priedais pasiekti kelias funkcijas jonų vainikas bevielio perdavimo radijo stoties muzikos jonų vėjo malūnas.CPU Radiatoriaus, kaip pagrindą, turi stiprią aušinimo pajėgumų, siekiant užtikrinti patikimumą ir ilgalaikį darbą.

5: Graži išvaizda ( Išvaizda yra taip pat pagrindinis šio produkto, be funkcinės vertės produkto, tai taip pat yra dekoratyvinės vertės, kaip švytuoklės rankdarbių.

Produkto nuotrauka :

Joninių rozetė

Jonų vėjo malūnas

Klausytis muzikos

Pertvaros lempos

  • Tipas: Oro Kondicionierių Dalys

Žymos: tesla muzikos kapela, oro radijo stotis, tesla coil muzika, mini muzikos tesla coil, muzikos stotis, tesla coil grupė, muzikos tesla, tesla coil, tesla ritė 12 muzikos, lempa tesla muzika.

Parašyti atsiliepimą

Tesla Coil Įdėti Muzikos Vėjo Malūnas Vainikas Išdėstyti Žibintai Bevielio Perdavimo Radijo Stotis

Tesla Coil Įdėti Muzikos Vėjo Malūnas Vainikas Išdėstyti Žibintai Bevielio Perdavimo Radijo Stotis

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai