Nauja prekė

ORIGINALUS Moser 1400 Profesionalios Plaukų Žirklės Elektrinės Skutimosi Skustuvo Ašmenys Plaukų Clipper Kirpimas Žirklės 4 Vnt Šukos 220-240V

999 Prekės

€41.53

-50%

€83.06

Pridėti prie pageidavimų

40 milijonų parduotų visame pasaulyje.Nesikeičia 30 metų.

ORIGINALAS.

Į MOSER 1400 tapo pasaulinės sėkmės istorija tarp plaukų kirpimo mašinėlės dėl savo įspūdingas dizainas, neeilinis veiksmingumo ir tikslumo "Pagaminta Vokietijoje".Daugiau nei 40 milijonų vienetų, buvo parduodami daugiau nei 100 šalių nuo 1962 metų!

Tvarumas ir žinomų Juodasis Miškas " tikslumo "Pagaminta Vokietijoje" atsirado daug žmonių tikėjo, kad MOSER 1400, kuris beveik atrodo, taip ir šiandien, kaip tai buvo prieš 30 metų.Dėl viduje, tačiau, jos technologija visada atspindi dabartinę padėtį.Didelės investicijos į naujas gamybos technologijas, užtikrina aukštą produkto ir proceso patirtį.

Deja, dėl savo sėkmės, mūsų klasikinis modelis yra dažnai kopijuojama.Visada patikrinkite, ar mašina jūs perkate, yra autentiški ir ateina, originalioje pakuotėje.Tik pirkti iš pardavėjo, kuriais pasitikite!

DESING

Ryškus dizainas MOSER 1400 pabrėžia patikimumą aparatas.Klasikinis, charakteristika, atrodo, nepasikeitė nuo 1962 metų.

PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Į MOSER 1400 ir 1400 Mini yra "Made in Germany" ir pagamintų su "Juodasis Miškas "tikslumo" ne mūsų gamybos įrenginio Unterkirnach.

KOKYBĖ

Visi MOSER 1400 plaukų kirpimo mašinėlės yra "Made in Germany".Patikimumas, funkcionalumas ir tvarumas yra rezultatai Black Forest tikslumo kartu su mūsų įrodyta, know-how.Įvairių atliktų bandymų metu gamybos MOSER 1400 užtikrinti aukščiausia kokybė ir saugumas.Be to, svarbu, dalys ir komponentai yra reguliariai atliekamas ištvermės bandymus.Siekiant nuolat tobulinti mūsų kokybės produktus, mes išlaikyti VDE-sertifikuota kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008. Kiekvieną MOSER 1400 yra taikoma 100% patikrinami.Jie atliekami rankiniu būdu karpymas bandymų, kad daugiausia dėmesio skiriama puikus pjovimo našumą, optimalus nustatymas karpymas slėgio ir ašmenys-į-šukos atstumas.Šios veiklos triukšmo ir įėjimo galia bandymo, kiekviena mašina valomas dar kartą.

TIKSLUMO PEILIUKŲ RINKINYS

Peilių rinkinys yra širdies kiekvieno MOSER 1400 plaukų clipper ir tai galiausiai, kas suteikia puikią pjovimo našumą.Nuo gamybos pradžios 1962 metais, mūsų peilis rinkiniai buvo žemės rankiniu būdu – procesas, kuris reikalauja daug patirties ir tiksli vizualinį sprendimą.Kompiuteriu valdomas mašinos perėmė šią funkciją šiais laikais.Rezultatas yra dar tiksliau ir tvaraus ir tai užtikrina nuolat aukštą kokybę.Į paiešką žemės, nerūdijančio plieno full metal blade rinkiniai pagaminti iš grūdinto plieno gauti savo neprilygstamą pjovimo našumą iš labiausiai novatoriškų gamybos technologijų.Jie pereiti per daug skirtingų gamybos procesus, yra chromuotas, rafinuotas su superfinish ir būti 100% patikrinami.Išbandyta kokybė ir tikslumas garantuoja puikius pjovimo rezultatus.

PRODUKTAS

MOSER 1400 professional laido plaukų clipper.

MOSER tvirta klasika su ryškus dizainas.

"STAR BLADE

Tikslumas-žemės nerūdijančio plieno ašmenys nustatyti STAR BLADE "Pagaminta Vokietijoje".

KINTAMASIS

MultiClick® pjovimo ilgis su 5 iš anksto nustatyti pozicijas 0.7 – 3 mm.

STIPRUS

Labai rami ir galinga virpesių armatūra variklis su 50 % didesnis našumas.

ISTORIJA

Pabaigoje 1946 m., inžinierius Kuno Moser įrašytas Kuno Moser GmbH, kuri buvo įkurta 1938 m. Wolfgangas Palaima KG, į komerciniame registre Villingen.Tam, kad pokario žiemą, jis atstatė gamybos kareivinių Unterkirnach.Jis buvo netrukus gali vėl gaminti pasuko dalys ir tada mikrometrai, garintuvai, žiebtuvėlius ir kitus labai reikalingus smulkių dalių.Darbuotojų skaičius augo, ir, kai dėmesys sutelkiamas į elektriniai skustuvai ir plaukų kirpimo mašinėlės Moser greičiau rasti sėkmės receptą.Bendrovė persikėlė į naują pastatą ant Roggenbachweg 1957 metais. Čia, pirmasis plaukų kirpimo mašinėlės buvo pastatytas 1959 metais. Pirmasis modelis buvo vadinamas "Famos", kuris yra vokiečių "puikiai" ir trumpinio "Firma " Moser" (Moser Bendrovė).Gamybos MOSER 1400 pradėjo 1962 metais. Viduryje-1960, Moser dirbančių 150 žmonių.Bendrovės įkūrėjas išėjo į pensiją šios eros plėtros.The Hans šeimos iš Sankt Georgen perėmė bendrovės 1966 metais. Klestėjimo metais, 1970, gamybos įrenginiai buvo išplėstas, kiek įmanoma.Naujos gamyklos krašto miestas buvo pastatytas 1981 metais. 1985 m., Moser turėjo 280 darbuotojų ir gamybos kareivinės įkūrimo laikotarpį buvo nugriauta.Dešimtmetį nuo 1980 pamatė Moser plėsti ne tik Juodojo Miško.Rezultatas internacionalizavimo strategija buvo susijungimas su Amerikos Wahl Clipper Bendradarbiavimą, pasaulyje pirmaujanti gamintojas plaukų kirpimo mašinėlės , 1996 m. Nuo 2002 m., bendrovė veikė kaip Wahl GmbH.

PIRKTI

30 milijonų vienetų parduota visame pasaulyje: MOSER 1400 plaukų kirpimo mašinėlės yra naudojami daugiau nei 100 šalių.

 • Pjovimo Ilgis: 0.7 - 3 mm
 • Kabelis: 2 M
 • Gylis: 50 mm
 • Plotis: 69 mm
 • Modelio Numeris: Moser 1400
 • Prekių Kokybės Sertifikavimo: ce
 • Elemento Tipas: Plaukų Žoliapjovės
 • peiliukų rinkinys: "Star Blade
 • Svoris: ca. 520 g
 • Darbinė Įtampa: Maks. 10 W / 230 V, 50 Hz
 • Prekės Pavadinimas: moser
 • Ratai: virpesių armatūra varikliu, apytiksl. 6000 aps / min
 • VIRŠUTINIS PEILIS PLOTIS: 46 mm
 • Kilmės: DE(Kilmės)
 • Ilgis: 175 MM

Žymos: plaukų clipper remontas, clipper moser, ponios ni, nvme ssd, surker žoliapjovės, kačių plaukų žoliapjovės, moser 1400 kaina, clipper riwa, clipper, ŽOLIAPJOVĖS.

Parašyti atsiliepimą

ORIGINALUS Moser 1400 Profesionalios Plaukų Žirklės Elektrinės Skutimosi Skustuvo Ašmenys Plaukų Clipper Kirpimas Žirklės 4 Vnt Šukos 220-240V

ORIGINALUS Moser 1400 Profesionalios Plaukų Žirklės Elektrinės Skutimosi Skustuvo Ašmenys Plaukų Clipper Kirpimas Žirklės 4 Vnt Šukos 220-240V

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai